Občanské stavby

Máme zkušenosti se stavbami bank, mateřských škol, restaurací nebo rekonstrukcemi bytových domů a historických objektů.

Většina občanských staveb a polyfunkčních objektů, které jsme doposud vybudovali, byly navrženy přímo v naší projektové kanceláři. Stejně tak jsme u všech staveb zajišťovali i jejich kolaudaci. Investoři, se kterými spolupracujeme dlouhodobě, nám už postupem času vyslovili plnou důvěru a nepožadují externí stavební dozor.

Občanské stavby jsou vždy svým způsobem specifické. Jsou náročnější na plánování i samotnou realizaci. Kromě standardních řešení u těchto staveb máme zkušenosti i se složitějšími architektonickými prvky jako je například stavba polyfunkčního domu Ajeto v Novém Boru na základě návrhu ing. Arch. Bořka Šípka.

U nás máte jistotu, že ...

Zajistíme každou fázi stavby

Pokud se rozhodnete stavět nebo rekonstruovat s námi, můžete se spolehnout, že zajistíme každou důležitou fázi stavby vlastními silami. Od projektu, přes realizaci až po finální kolaudaci. Pokud snad projekt vyžaduje takové řešení, na které nedisponujeme vlastní specializací, vybereme vždy toho nejspolehlivějšího partnera.

Co slíbíme, to splníme

Za každou cenu chceme, aby zákazník byl spokojený. Proto co slíbíme, to vždy splníme. Ať už se to týká rozpočtu, termínů nebo netradičních řešení. A pokud by přesto nastala nějaká událost, která znemožní slib splnit, vždy s vámi probereme možná alternativní řešení.

Reference staveb občanské vybavenosti

Novostavba ČSOB v České Lípě

Vybudovali jsme nadzemní podlaží a podkroví. Budova má zděnou konstrukci s monolitickými betonovými stropy, pilotové založení.

Hospoda u Grobiána v Kokořínském dole

Kompletně jsme zrekonstruovali zájezdní hostinec v oblíbené turistické lokalitě. Přistavěli jsme navíc pivní sklep, zprovoznili skalní sklípky a postavili samostatné sociální zázemí a kotelnu.

Novostavba polyfunkčního objektu

Na základě architektonického návrhu ing. Arch. Bořka Šípka jsme provedli výstavbu polyfunkčního objektu sloužícího jako restaurace, sklárna a administravní provoz.

Pošlete nám poptávku nebo jen dotaz

logo-mobile

Borská stavební s.r.o.
U Vodárny 2
473 01  Nový Bor – Arnultovice

Telefon: +420 487 726 646
Email: info@borskastavebni.cz

Ing. Jan Vojta – jednatel
+420 602 456 597
jan.vojta@borskastavebni.cz

Miroslav Novák – jednatel
+420 602 456 595
miroslav.novak@borskastavebni.cz