Rodinné domy

Zajistíme projekt k vašemu rodinnému domu, stavbu na klíč nebo kompletní rekonstrukci. Soustředíme se na výstavbu domů v Libereckém kraji, konkrétně v okolí České Lípy a Nového Boru.

Stavba rodinných domů

Plánujete stavbu svého vysněného rodinného domu? Zajistíme pro vás architektonický návrh, projektovou dokumentaci, samotnou stavbu i kolaudaci jako poslední krok celého procesu.

Projekt vytvoříme díky vlastnímu týmu projektantů. Samotnou stavbu provedeme díky širokému týmu vlastních řemeslníků, se kterými pracujeme již dlouhodobě a můžeme tak garantovat kvalitu odvedené práce.

Rekonstrukce rodinných domů

Nejste spokojeni se stavem nebo s dispozicemi vašeho rodinného domu? Chcete váš dům rozšířit, udělat novou fasádu nebo potřebujete kompletní rekonstrukci vašeho rodinného domu?

Poslechneme si vaši představu o změně a na základě ní zhotovíme projektovou dokumentaci, obstaráme stavební povolení a zahájíme stavební práce.

Zvládneme každou zakázku vlastními silami. Všechny stavební práce v rámci jedné firmy zajistí bezproblémovou komunikaci a hladký průběh zakázky.

U nás máte jistotu, že ...

Zajistíme každou fázi stavby

Pokud se rozhodnete stavět nebo rekonstruovat s námi, můžete se spolehnout, že zajistíme každou důležitou fázi stavby vlastními silami. Od projektu, přes realizaci až po finální kolaudaci. Pokud snad projekt vyžaduje takové řešení, na které nedisponujeme vlastní specializací, vybereme vždy toho nejspolehlivějšího partnera.

Co slíbíme, to splníme

Za každou cenu chceme, aby zákazník byl spokojený. Proto co slíbíme, to vždy splníme. Ať už se to týká rozpočtu, termínů nebo netradičních řešení. A pokud by přesto nastala nějaká událost, která znemožní slib splnit, vždy s vámi probereme možná alternativní řešení.

Referenční stavby rodinných domů

Rodinný dům v Novém Boru
Nadstandardní rodinný dům v Novém Boru

Projektová dokumentace a stavba rodinného domu v Novém Boru s nadstandardními prvky.

Rodinný dům v Novém Boru

Návrh a stavba rodinného domu v Novém Boru pro zahraničního investora.
Specifikem bylo, že veškeré práce probíhaly dle pokynů předávaných elektronickou cestou.

Vila v Novém Boru

Výstavba rodinného domu v Novém Boru dle projektu pana Luďka Moce.

Pošlete nám poptávku nebo jen dotaz

logo-mobile

Borská stavební s.r.o.
U Vodárny 2
473 01  Nový Bor – Arnultovice

Telefon: +420 487 726 646
Email: info@borskastavebni.cz

Ing. Jan Vojta – jednatel
+420 602 456 597
jan.vojta@borskastavebni.cz

Miroslav Novák – jednatel
+420 602 456 595
miroslav.novak@borskastavebni.cz