O nás

Společnost Borská stavební s.r.o. jsme zaregistrovali v létě roku 1998. Navázali jsme tak podnikání nás obou v oboru stavebnictví. Po realizaci prvních zakázek a získání zkušeností jsme převedli společnost do formy právnické osoby a tím jsme umožnili posílení všech částí stavební výroby.

V počátku jsme preferovali pouze práce pozemního stavitelství. Spolu s komplexnějšími zakázkami, které jsme postupně získávali, jsme rozšířili svůj záběr i do oblasti silničního a průmyslového stavebnictví. Velkým přínosem a především cennou zkušeností pro naši firmu byla stavba Mezinárodní sklářské školy v Novém Boru, kde jsme pod vedením Ing.arch. Bořka Šípka, realizovali i velice náročné architektonické prvky. Získali jsme i řadu zkušeností při opravách památkově chráněných objektů za dozoru Památkového ústavu.

Stavíme především na dlouhodobé spolupráci se svými zákazníky, kteří se na nás poté obrací opakovaně a s důvěrou. Stavební obor a především technologie se neustále vyvíjí a proto i my vedeme všechny naše zaměstnance k prohlubování specializací a provádění prací ne zcela standardními postupy a technologiemi. V současné době máme proškoleny zaměstnance na montáž specializovaných protipožárních rozvodů a na používání řady speciálních stavebních materiálů.

Zakladatelé a jednatelé

Ing. Jan Vojta

Absolvent ČVUT  Praha  – stavební fakulta.

Autorizovaný inženýr pro vododohodpodářské stavby a rovněž autorizovaný inženýr pro pozemní stavitelství.

Odpovědný za  technickou přípravu staveb

Od roku 2003 jmenovaný znalec pro ekonomiku – oceňování nemovitostí

Miroslav Novák

Původním vzděláním a zaměřením strojař, absolvent SPŠS. Od roku 1994 pracuje jako stavební technik odpovědný za vedení staveb a koordinaci výroby

Certifikáty a osvědčení

Stojí za námi spokojení zákazníci

Máme dlouholeté zkušenosti se stavbami různých typů. Od projektů rodinných domů na klíč po atypické architektonické stavby. Podívejte se na naše reference a přesvědčte se, že vaše stavba bude v dobrých rukou 🙂

Pošlete nám poptávku nebo jen dotaz

logo-mobile

Borská stavební s.r.o.
U Vodárny 2
473 01  Nový Bor – Arnultovice

Telefon: +420 487 726 646
Email: info@borskastavebni.cz

Ing. Jan Vojta – jednatel
+420 602 456 597
jan.vojta@borskastavebni.cz

Miroslav Novák – jednatel
+420 602 456 595
miroslav.novak@borskastavebni.cz